Badanie wzroku

Oferujemy szeroki wybór badań wzroku. Od darmowego badania wzroku po badanie widzenia obuocznego i przestrzennego, czy USG Gałki Ocznej. Po więcej informacji zapraszamy do salonu Perfect Vision lub do naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Darmowe badanie wzroku

Zapraszamy na darmowe badanie wzroku do salonów w Hrubieszowie, Zambrowie oraz w Zamościu. Badanie to bada Państwa wzrok oraz może określić jego wady. Takie badanie jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Nie jest ono długie, a znacząco pomoże w leczeniu lub odpowiedniej kontroli. Po wykonaniu badań można dobrać soczewki lub okulary . W Optyk Perfect Vision posiadamy bardzo szeroki wybór. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

Przygotowanie do badania wzroku

Przygotowując się do badania wzroku koniecznie trzeba pamiętać, aby nie przychodzić na badanie podczas choroby. Należy przyjść wypoczętym oraz zdrowym. Jeżeli posiadają Państwo wyniki z poprzednich badań, to równie ważne jest aby na owe badanie mieć go ze sobą. Pozwoli to na analizę rozwoju wady wzrok. Jednak najważniejsze jest to, iż wydruk nie jest receptą!

Badanie wzroku w Zambrowie
Badanie wzroku w Zambrowie

Co badamy podczas badania wzroku?

Aby zbadać wzrok można wykonać wiele rodzajów badań. Po odpowiednio przeprowadzonym wywiadzie można dobrać szereg badań, które są potrzebne do danej wady. Badanie pod okulary korekcyjne polega na mierzeniu ostrości wzroku. Ostrość wzroku sprawdzana jest przy pomocy foroptera. Najpierw dla oka prawego, następnie dla oka lewego. Po ostrości oka sprawdzane jest widzenie obuoczne oraz widzenie przestrzenne. Po wszystkim otrzymujemy wydruk, jednak należy pamiętać, że nie jest on receptą!

Badanie pod okulary oraz badanie soczewkowe

Badanie pod okulary nie wymaga specjalnych przygotowań, należy na nie przyjść, gdy jesteśmy zdrowi oraz wypoczęci. Odbywa się ono przez komputerowe badanie wzroku. Polega ono na mierzeniu ostrości wzroku. Jest ono wykonywane dla obu oczu. Sprawdzane jest również widzenie obuoczne i przestrzenne. Po wydruku należy dobrać korekcje okularową do dali oraz do bliży, czyli do widzenia dalekiego oraz bliskiego. Natomiast do badania soczewkowego należy przygotować się najpierw na badanie pod okulary. Dopiero po tym badaniu można przystąpić do badania pod soczewki. To badanie trwa dłużej niż zwykłe badanie pod okulary. Po tym badaniu specjalista zawsze wyznacza następną kontrolę. Wszystkie te badania mogą Państwo zrobić w naszym salonie optycznym w miastach takich jak Hrubieszów, Zambrów oraz Zamość.
Salony Perfect Vision oraz Mama i Ja zapraszają serdecznie!

Zapisz się do naszego newslettera!

Podając swój e-mail uzyskasz 10% rabatu

* Klikając zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności, aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj

© 2019 Optyk Perfect Vision. All rights reserved. Design by FRESH BRAND | Polityka prywatności